ZŠ Pastviny

foto1
SK Speed Brno atletika
foto1
vítězíme
foto1
Sprint
foto1
Trénink
foto1
Skupiny
Vítejte na stránkách atletického klubu SK SPEED BRNO
  • Zobrazeno: 2258

Základní škola Pastviny

 

Kroužek zde pracuje 9-tým rokem a je určen pro děti 1 - 5. třídy, přičemž jsou dvě skupiny 1-2. třída a 3-5. třída.

 

Tréninky probíhají v zimním období v tělocvičně, v letním období na školním hřišti.  

 

Kroužek je určen pouze dětem, které navštěvují ZŠ Křídlovická...

 

Děti se mohou účastnit závodů a soutěží za náš klub, mohou se účastnit soustředění, které proběhne v termínu 6. - 11. 7. 2020 v Čáslavi.

V případě zájmu klub starším dětem nabízí možnost dalšího tréninkového dne na nedaleké SŠ Čichnova v pondělí. 

 

Na této škole v kroužku začínala i v součastnosti jedna z nejlepších žákyň v ČR na 300 m Veronika Šmerdová, která již přešla na tréninky právě na SŠ Čichnova a také čtvrtkař - účastník M ČR Martin Kocourek.

 

 

 ŠKOLNÍ ROK 2019/2020: zahájení  ve středu 2.10 2019

 

Přihlášky do 20.9., teprve poté si vyzvedáváme ve škole, tudíž informace budeme rozesíla na zadané e-maily poslední zářijový týden.

 

STŘEDA:  1. + 2. tř. 14 - 14.50 hod. velká tělocvična

                          3. -   5. tř.   14 - 14.55hod malá tělocvična

                  Kroužky provozujeme od října do poloviny června.

 

 

 CENA:     platba na účet:    do poznámek: příjmení, členský poplatek, škola

 

                        

                       

                        

 

Informace k úhradám:

 

Z provozních důvodů není možné vracet peníze za neodchozené lekce dítěte. Rodiče si musí uvědomit, že i my musíme hradit tělocvičnu a to v řádném termínu, v jakémkoliv počtu. 
Považujeme ale za samozřejmé, že  pokud dítě dlouhodobě chybí a je prokazatelně nemocné či zraněné, řeší se vracení kurzovného individuálně, na základě žádosti rodičů, vždy je nutné předložit lékařské potvrzení prokazující, že se dítě nemohlo dané přípravky zúčastnit. 
V případě mimořádné situace, kdy bude nutné zrušit konkrétní lekci z důvodů na straně trenéra, budou rodiče vždy předem informováni emailem na kontakt uvedený v přihlášce. V takovém případě bude nabídnuta náhradní hodina, a pokud to nebude možné, bude kurzovné za danou lekci vráceno. Většinou se náhradní hodina řeší v letním období, kdy nejsme závislí na vytíženosti tělocvičny

 

Organizace kroužku:

 

Před začátkem tréninkové jednotky  obdrží rodiče informace o délce trvání lekce na e-mail zadaný v přihlášce. Všechny prosíme o zadání e-mailové adresy velkými tiskacími písmeny. Každoročně řešíme nečitelnost údajů, kdy nám e-maily chodí zpět jako nedoručitelné, jsme nuceni kontaktovat rodiče SMS zprávami se žádostí o zaslání správného e-mailu a ne vždy tento opravdu obdržíme..A nás to samozřejmě stojí zbytečný čas, který bychom raději věnovali dětem. Navíc mnohdy nabízíme závody, na které by děti rády šly, ale pokud nemáme správný e-mail, Vy, jako rodiče se to ani nedozvíte.
Trenér vede evidenci dětí na jednotlivé lekce a rodiče mají právo do této evidence po předchozí domluvě nahlížet. Všechny družinové děti vyzvedneme v družině a tamtéž dovedeme. Kdo nechodí do družiny, musí toto uvést v přihlášce.
Prostory, ve kterých probíhají přípravky, uzavírá lektor vždy po té, co se přesvědčí o tom, že v prostorách již nikdo další není.

 

Obecná ustanovení:

 

Do prostor školní tělocvičny je povolen vstup pouze pod vedením trenéra. Každý musí být přezutý do čisté sportovní obuvi.
Vždy máme k dispozici stanovenou uzamykatelnou šatnu, kterou odemyká i zamyká trenér, pokud si děti odloží věci jinam, neneseme za tyto žádnou zodpovědnost. Upozorňujeme, že mobily na trénink určitě nepatří. Je vhodné, aby děti nosily na trénink pití v plastové láhvi, do tělocvičny stačí běžné cvičky z tělocviku, sálovky nebo botasky, které nemají tmavou podrážku a  nebarví parkety.:: 


Důležité:

 

Všechnhy děti musí mít v přihlášce vyplněná všechna pole, jinak nemohou být děti přijaty...Vzhledem ke GDPR je nutné odevzdat podpisový list, který je ke stažení na našem webu a opět platí, že bez odevzdání tohoto listu děti nemohou být přijaty.

 

KONTAKT:  Bc. Martina Pavlištíková 739405866, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 Skupina roku 2017/18

krouzek pastviny 2018 018

 

Skupina roku 2015/16 

 

 

Kalendář

říjen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Nejbližší události

Žádné události k zobrazení

Počasí

Jasno

-3°C

Brno

Jasno

Vlhkost: 81%

Vítr: 28.97 km/h

  • 03 Led 2019

    Sněhové přeháňky -1°C -3°C

  • 04 Led 2019

    Většinou chladno 0°C -3°C