Soutěže

foto1
SK Speed Brno atletika
foto1
vítězíme
foto1
sprint
foto1
Trénink
foto1
Skupiny
Vítejte na stránkách atletického klubu SK SPEED BRNO
  • Zobrazeno: 2423

SOUTĚŽE 2017, kterých se účastníme...

2.liga

 

13.5. - 1. kolo - Uherské Hradiště

  3. 6. - 2. kolo - Hodonín

  2. 7. - 3. kolo - Břeclav

27. 8. - 4. kolo - Břeclav

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soutěže družstev mladšího žactva:

 

  4. 5. 1. kolo družstev ml. žactva - Laštůvkova

11. 5. 2. kolo družstev ml. žactva - Moravská Slávia

  8. 6. 3. kolo družstev ml. žactva - Blansko

  7. 9. 4. kolo družstev ml. žactva - Moravská Slávia

 

Jednotlivci:

 

14. 5. - M JMK - Břeclav  

  1.10. - MMaS - Hranice

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Soutěže družstev staršího žactva:

29. 4. - 1. kolo Hodonín

28. 5. - 2. kolo Znojmo

16. 9. - 3. kolo Břeclav

 

Jednotlivci:

 14.5. -  Mistrovství Jihomoravského kraje

04. 6.  - Mistrovství Moravy a Slezska - Znojmo

23. 9.  - Mistrovství ČR - Břeclav

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Junioři, dorost:


06. 5. - 1. kolo Břeclav

21. 5. - 2. kolo Ostrava

16. 9.  - 3. kolo Třinec

 

Jednotlivci:

 

17. 6. Mistrovství Moravy a Slezska - Vítkovice

24. 6. Mistrovství ČR - Jablonec nad Nisou

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Družstvo mladších žákyň: A, B

 

Vitoslavská Vendula

Kulheimová Markéta

Kulheimová Daniela

Coufalová Kateřina

Gazdová Nela

Fojtíčková Alena

Strouhalová Gabriela

Leitnerová Markéta

Leitnerová Jana

Brázdová Eliška

Dlasková Denisa

Sýkorová Kristýna

Vidoňová Iva

Bohmová Veronika

Blatná Adéla

Stuchlíková Veronika

Novohradská Veronika

Dospělová Gábina

Kubíčková Anna

Pokorná Barbora

Hoferková Ivana

Juřenčáková Michaela

Šetinová Petra

Mádrová Magdalena

Grossová Kamila

Kyprová Klára

Dušková Aneta

Štaudová Klára

Trkanová Zuzana

Kynčlová Františka

Kynčlová Antonie

Konečná Nela

Kubíčková Marie

Richterová Kristýna

Kochová Isabel

Paczková Kateřina

Jadrná Lucie

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Družstvo mladších žáků:

Tálský Ondřej

Polan Robert

Žítek Jindřich

Prchal Jan

Vrbas Pavel

Bárta Ondřej

Hyánek Pavel

Bednář Filip

Cabaj Jan

Hamerský Oliver

Tomaševič Michael

Bindr Samuel

Vítek Martin

Plášil Jan

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Družstvo starších žákyň

Bartošová Monika

Tálská Kateřina

Skopalová Kristýna

Ruttkayová Jana

Ruttkayová Martina

Obořilová Tereza

Stejskalová Tereza

Šoukalová Nela

Vrbasová Blanka

Svozilová Anna

Hluší Natálie

Poláčková Kateřina

Tkadlčíková Anna

Reichertová Lucie

Juřenčáková Martina

Podstranská Lenka

Floriánová Kristýna

Šotková Petra

Kadlecová Tereza

Pauločáková Petra

Wessely Michaela

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starší žáci:

Krčma Vojtěch
Kalaš Karel

 

Kalendář

říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

22 říj 2017
08:00AM - 05:00PM
Slatinský kros 2017

Počasí

Chladno

11°C

Brno

Chladno

Vlhkost: 94%

Vítr: 11.27 km/h

  • 22 Říj 2017

    Rain 11°C 8°C

  • 23 Říj 2017

    Chladno 10°C 7°C