Předžačky

foto1
SK Speed Brno atletika
foto1
vítězíme
foto1
Sprint
foto1
Trénink
foto1
Skupiny
Vítejte na stránkách atletického klubu SK SPEED BRNO
  • Zobrazeno: 1244

 

       
PŘÍPRAVKA Dívky
       
60 m      
       
Bumbálková Hana 2001 9,08 2012
Božková Kateřina 1998 9,13 2009
Lenomarová Andrea 2007 9,24 2018
Žabková Tereza 2009 9,49 2019
Kobylková Dita 2008 9,50 2019
Terjralová Adriana 2007 9,59 2019
Švábenská Jolana 2004 9,51 2014
Matejová Marie 2008 9,62 2019
Šoukalová Nela 2003 9,67 2014
Stříbrská Aneta 2008 9,73 2019
Pavlíčková Barbora 2008 9,76 2019
Jirků Alexandra 1998 9,76 2008
Nečasová Lucie 2008 9m77 2019
Krestová Ema 2009 9,78 2019
Hlavatá Tereza 2008 9,78 2019
Vindišová Veronika 2002 9,79 2011
Jurová  Daniela  2010  9,98  2019 
         
150 m      
       
Bumbálková Hana 2001 22,86 2012
Šmerdová Veronika 2001 23,25 2012
Šoukalová Nela 2003 24,17 2014
Michalcová Kristýna 2000 24,23 2011
Štveráčková Dominika 2003 24,37 2014
Stejskalová Eliška 2000 24,45 2011
Sestrienková Veronika 1999 25,14 2010
Wismanová Julie 2000 25,44 2011
Plášková Denisa 2002 26,64 2011
Kubová Dominika 2000 26,72 2011
Obořilová Tereza 2002 26,78 2011
         
         
Dálka      
       
Bumbálková Hana 2001 429 2012
Kobylková Dita 2008 413 2019
Matejová Marie 2008 406 2019
Lenomarová Andrea 2007 399 2018
Pavlíčková Barbora 2008 397 2019
Tejralová Adriana 2007 394 2018
Šoukalová Nela 2003 394 2014
Žabková Tereza 2009 392 2019
Švábenská Jolana 2004 389 2014
Antlová Michaela 1999 375 2010
Božková Kateřina 1998 373 2009
Nečasová Lucie 2008 370 2019
Hlavatá Tereza 2008 366 2019
Michalcová Kristýna 2000 364 2010
Mičánková Anna 2008 363 2019
Sestrienková Veronika 1999 363 2010
Jirků Alexandra 1998 358 2009
Wismanová Julie 2000 349 2011
Štveráčková Dominika 2003 349 2014
         
         
Kriket      
Stejskalová Eliška 2000 47,21 2011
Žabková  Tereza 2009 28,70 2019
Matejová Marie 2008 28,37 2019
Wismanová Julie 2000 28,37 2011
Kobylková Dita 2008 26,50 2019
Kubová Dominika 2000 24,84 2011
Antlová Michaela 1999 20,44 2019
Hlavatá Tereza 2008 19,37 2011
Pekárková Klára 2000 16,18 2010
         
         
800 m      
       
Obořilová Tereza 2000 02:59,2 2012
Mikulicová Markéta 2000 03:12,6 2011
Kubová  Dominika 2000 03:17,1 2011
         
         
 300 m        
Lenomarová Andrea 2007 51,95 2018
 Hlavatá Tereza  2008 52,45  2019
Nečasová Lucie 2008 53,7 2019
Tejralová Adriana 2007 53,96 2018
Mičánková Anna 2008 54,27 2018
Stříbrská Aneta 2008 54,.6 2019
Bendová Kristina 2007 54,79 2019
 Kobylková Dita   2008  54,78  2019
 Matejová Marie   2008 55,70  2018
 Vlková Barbora   2009 57,61   2019
Pavlíčková Barbora 2008 57,66 2019
Hluší Barbora 2007 58,42 2018
Darkwah Nami 2010 58,4 2019
Drápelová Lucie 2010 58,75 2019
         
 600 m        
Nečasová Lucie 2008 2:04,65 2019
Hlavatá Tereza 2008 2:10,44 2019
Knoflíčková Lucie 2008 2:13,51 2019
Drápelová Lucie 2010 2:15,56 2019
Navrátilová Agáta 2007 2:16,13 2018
Kobylková Dita 2008 2:16,72 2019
Lenomarová Andrea 2007 2:18,35 2018
Vlková Bára 2009 2:18,60 2019
Jurová Daniela 2010 2:21,24 2018
Hluší Barbora 2007 2:24,64 2018
         
         
         
         

Kalendář

srpen 2019
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Nejbližší události

24 srp 2019
08:00AM - 05:00PM
4.kolo 1. ligy mužů a žen
25 srp 2019
08:00AM - 05:00PM
4.kolo 2.ligy mužů a žen
28 srp 2019
08:00AM - 05:00PM
Memoriál Josefa Sečkáře
09 zář 2019
08:00AM - 05:00PM
Evropské hry dětí

Počasí

Jasno

-3°C

Brno

Jasno

Vlhkost: 81%

Vítr: 28.97 km/h

  • 03 Led 2019

    Sněhové přeháňky -1°C -3°C

  • 04 Led 2019

    Většinou chladno 0°C -3°C