TERMÍNOVÁ LISTINA

foto1
SK Speed Brno atletika
foto1
vítězíme
foto1
Sprint
foto1
Trénink
foto1
Skupiny
Vítejte na stránkách atletického klubu SK SPEED BRNO
  • Zobrazeno: 3061

Termínová listina 2018


Květen

5.-6. MISTROVSTVÍ SVĚTA DRUŽSTEV V CHŮZI TAICANG
6. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
12. Doporučený termín pro krajská mistrovství a krajské
přebory
19. EVROPSKÝ POHÁR V BĚHU NA 10000 M LONDÝN
1. kolo extraligy mužů a žen Praha
1. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
1. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
Mattoni půlmaraton Karlovy Vary 2018 Karlovy Vary
26. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. C Praha
10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, D, E Praha
Kvalifikační závod na mistrovství Evropy v běhu Zadov
do vrchu
26.-27. Evropský pohár mistrovských klubů mužů a žen, sk. B Tampere

Červen

1.-3. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, Kolín
dorostenek, starších žáků, starších žákyň,
mladších žáků a mladších žákyň
ve vícebojích
2. Mattoni půlmaraton České Budějovice 2018 České Budějovice
4. Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila Praha
2
9. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko-Slovinsko Slovinsko
dorostenců a dorostenek
2. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
2. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
10. 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Zeleneč
10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, sk. C Zeleneč
13. Mítink IAAF-Zlatá tretra Ostrava Ostrava
13.-14. O2 Pražská štafeta 2018 Praha
1406-1507 MISTROVSTVÍ SVĚTA VE FOTBALE RUSKO
16. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovensko- Vyškov
Slovinsko juniorů a juniorek
16.-17. Mistrovství ČR mužů a žen ve vícebojích Kladno
17. Mezikrajové utkání družstev starších žáků a starších Jihlava
žákyň
23. Mattoni půlmaraton Olomouc 2018 Olomouc
23.-24. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Praha
a dorostenek na dráze
24. Mistrovství světa v horském maratonu Karpacz
30. 2. kolo extraligy mužů a žen Ostrava
3. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
3. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování

Červenec

1. MISTROVSTVÍ EVROPY V BĚHU DO VRCHU SKOPJE
5.-8. MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET GYÖR
8. Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Polsko-Slovinsko Jelenia Gora
mužů a žen do 22 let
10.-15. MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ TAMPERE
14. 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. A, B Nové Město nad Metují
10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. A, B, C Nové Město nad Metují
28.-29. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
Mezistátní utkání ČR-Estonsko-Francie-Itálie- Aubagne
Španělsko-Švýcarsko mužů a žen do 22 let,
juniorů a juniorek ve vícebojích
Srpen
4. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Bělá pod Pradědem-
a juniorek -Šerák
Kvalifikační závod na mistrovství světa v běhu do vrchu Bělá pod Pradědem
-Šerák
7.-12. MISTROVSTVÍ EVROPY BERLÍN
11. 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, sk. C Přerov
10 km chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, sk. D, E Přerov
25. 4. kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování
4. kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování
26. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Uherské Hradiště

Září

1.-2. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Ostrava
8. Birell Grand Prix Praha 2018 Praha
8.-9. IAAF KONTINENTÁLNÍ POHÁR OSTRAVA
3
15. MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU ANDORRA
Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Hradec Králové
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň Podle vylosování
Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků Olomouc
a starších žákyň
Mattoni půlmaraton Ústí nad Labem 2018 Ústí nad Labem
Evropský pohár mistrovských klubů juniorů a juniorek, Castellon
sk. A
16. Baráž o postup do extraligy mužů a žen Podle vylosování
Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách Podle vylosování
Baráž o postup do I. ligy mužů a žen na Moravě Podle vylosování
a ve Slezsku
22. Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách Plzeň
22.-23. Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Jablonec nad Nisou
28. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Praha
Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Opava
29. Mezistátní utkání ČR-Chorvatsko-Maďarsko-Slovensko-Maďarsko
Slovinsko žáků a žákyň
30. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů Běchovice-Praha
a juniorek

Říjen

6. Mistrovství ČR v chůzi na 50 km mužů Praha
Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň Olomouc
11.-17. LETNÍ OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE BUENOS AIRES

Listopad

24. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, juniorů Kostelec-Alfrédov
a juniorek

Prosinec

9. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU TILBURG
Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších Podle vylosování

Kalendář

srpen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Nejbližší události

18 srp 2018
08:00AM - 05:00PM
VC Zlína
25 srp 2018
10:00AM - 03:00PM
4. kolo 2. ligy
01 zář 2018
08:00AM - 05:00PM
MČR do 22 let
01 zář 2018
08:00AM - 05:00PM
MČR do 22 let

Počasí

Chladno

23°C

Brno

Chladno

Vlhkost: 48%

Vítr: 11.27 km/h

  • 14 Srp 2018

    Chladno 26°C 19°C

  • 15 Srp 2018

    Většinou chladno 26°C 17°C