TERMÍNOVÁ LISTINA

foto1
SK Speed Brno atletika
foto1
vítězíme
foto1
sprint
foto1
Trénink
foto1
Skupiny
Vítejte na stránkách atletického klubu SK SPEED BRNO
  • Zobrazeno: 2241

Termínová listina 2017


HALA

Leden


 7. Krajský přebor dospělých Ostrava
 8. Krajský přebor žactva Ostrava
13. 1. Meziokresní přebory přípravek a žactva na 50m Opava
14.-15. MMaS ve vícebojích v hale Ostrava
17. Athletics Indoor Ostrava I Ostrava
18. 2. Meziokresní přebory přípravek a žactva v dálce Opava
21.-29. Mistrovství Evropy v krasobruslení (hala mimo provoz)
25. 3. Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60 m Opava
27. Zahajovací závody staršího žactva Olomouc
28. Mezinárodní mítink (do 19 a 17 let) Bratislava
      Mezinárodní mítink Vídeň
      Zahajovací závody dospělí, junioři, dorost Olomouc
28.-29. Mezistátní utkání ČR-Francie-Nizozemí-Španělsko- Praha-Stromovka
28. Jablonecká hala 2017 Jablonec nad Nisou
29. Mezinárodní mítink Bratislava


Únor

 

1. Mistrzostwa Województwa Šlaskiego Ostrava
2. Hustopečské skákání Agrotec 2017 - žactvo Hustopeče
3. MMaS žactva v hale Ostrava
4. MMaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců
    a dorostenek v hale Ostrava
    Hustopečské skákání Agrotec 2017 Hustopeče
8. Athletics Indoor Ostrava II Ostrava
    Brněnská laťka Brno
    Banskobystrická laťka Banská Bystrica

10.-12. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, Praha-Stromovka
           dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň
           ve vícebojích
           Beskydská laťka Třinec
           Mítink EA Gent
           Mezinárodní mítink Vídeň
11. KP dospělí, junioři, dorost Olomouc
12. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, Praha-Stromovka
     dorostenek, žáků a žákyň v chůzi
14. Mítink EA-Czech Indoor Gala Ostrava
17. KP mladší žactvo Olomouc
17. Mítink EA İstanbul
     Mítink EA Lodž
18. Mítink Světové halové tour IAAF Birmingham
18.-19. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Ostrava
           a dorostenek
21. Zimní pražská tyčka 2017 Praha-Zličín
23. Athletics Indoor Ostrava III Ostrava
24. Mítink EA Madrid
24. KP žactva Olomouc
25.-26. Mistrovství ČR mužů a žen Praha-Stromovka

 

Březen

 

3.-5. MISTROVSTVÍ EVROPY BĚLEHRAD
4. Český halový pohár družstev mužů a žen Jablonec nad Nisou
4.-5. Mistrovství ČR žáků a žákyň Praha-Stromovka
11. 41.ročník Valašské laťky Valašské Meziříčí

                  

Kalendář

říjen 2017
Po Út St Čt So Ne
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Nejbližší události

22 říj 2017
08:00AM - 05:00PM
Slatinský kros 2017

Počasí

Chladno

11°C

Brno

Chladno

Vlhkost: 94%

Vítr: 11.27 km/h

  • 22 Říj 2017

    Rain 11°C 8°C

  • 23 Říj 2017

    Chladno 10°C 7°C