Základní škola Křídlovická - ukončení kroužku 2022 13.6.

 

Kroužek pracuje osmým rokem pro děti dané školy. Trénink probíhá v tělocvičnách školy, v případě dobrého počasí na školním hřišti.

Děti  mají možnost účastnit se závodů a soutěží, mohou se účastnit letního soustředění, které klub pořádá v termínu 4. - 9.7. 2022 v Čáslavi.

 

Klub pořádá dva příměstské tábory na SŠ Čichnova: 25. - 29. 7.. 2022  a  8. - 12.8. 2022.

Všechny dětí obdrží počátkem září přihlášku v družině. Kroužek je určen jen dětem, které navštěvují ZŠ Křídlovická.

V případě zájmu klub nabízí možnost dalšího tréninku v pondělí nebo středu na SŠ Čichnova v Komíně.

 

Školní rok 2021/22: Zahájení: pondělí 20. 9. 2021

 

 

PONDĚLÍ15.15 - 16 hodin - jen pro 1.  a 2. třídu,

přihlášky k dispozici u vedoucí družiny p. Mifkové, vyplněné přihlášky nakenovat nebo nafotit na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo odevzdat vedoucí družiny p. Mifkové.                                                                                         

 

 

Cena:       700/ Kč./ pololetí / tj. 150 kč/měsíčně

                    úhrada je následující: 

                       1. pololetí  700 Kč/ pololetí - z této částky činí 200, - Kč/ členský poplatek klubu za rok 2021 - 100,- Kč 2022 - 100,- Kč/ a 500 Kč tréninková činnost, v rámci členského poplatku je základní úrazové pojištění/

                       2. pololetí  700 Kč - tréninková činnost /členský poplatek již uhrazen/                                                                                                                     

 

Členské poplatky, jak již z názvu vyplývá, jsou svou povahou poplatky člena klubu, které jsou podmínkou členství, nejsou platbou za počet absolvovaných tréninků, ale jedná se o příspěvek na celoroční činnost klubu...Pokud některý člen ve spolku ukončí členství, jeho členský příspěvek ani poměrná část se mu nevrací. Každé dítě je po zaplacení pojištěno proti úrazu. Na částku 500,- Kč/1. pol. a 700 Kč 2 pol. můžete získat příspěvek od pojišťovny. 

 

Veškeré platební údaje jsou zasílány v příslušných termínech e-mailem na adresy zadané v příhlášce.

 

GDPR ke stažení zde: Souhlas se zpracováním osobních údajů

                               

 

Informace k úhradám:

 

 

Z provozních důvodů není možné vracet peníze za neodchozené lekce dítěte. Rodiče si musí uvědomit, že i my musíme hradit tělocvičnu či trenéry, a to při jakémkoliv počtu dětí. 
Považujeme ale za samozřejmé, že pokud dítě dlouhodobě chybí a je prokazatelně nemocné či zraněné, řeší se vracení kurzovného individuálně, na základě žádosti rodičů, vždy je nutné předložit lékařské potvrzení prokazující, že se dítě nemohlo dané přípravky zúčastnit. V tom případě se finanční prostředky převedou do dalšího pololetí, je-li to možné. 
V případě mimořádné situace, kdy bude nutné zrušit konkrétní lekci z důvodů na straně trenéra, budou rodiče vždy předem informováni emailem na kontakt uvedený v přihlášce. V takovém případě bude nabídnuta náhradní hodina, a pokud to nebude možné, bude kurzovné za danou lekci vráceno. Většinou se náhradní hodina řeší v letním období, kdy nejsme závislí na vytíženosti tělocvičny. Kroužek se nekoná v případě, kdy je vyhlášeno ředitelské volno či je uzavřená škola, což nemůžeme nikterak ovlivnit. V případě dlohodobého uzavření školy se převádí uhrazené peníze do dalšího pololetí. Doporučeme a žádáme rodiče, aby si nechali proplatit kroužek pojišťovnou. 

 

 

Organizace kroužku:

 

Před začátkem tréninkové jednotky obdrží rodiče potřebné informace  na e-mail zadaný v přihlášce. Všechny prosíme o zadání e-mailové adresy velkými tiskacími písmeny. Každoročně řešíme nečitelnost údajů, kdy nám e-maily chodí zpět jako nedoručitelné, jsme nuceni kontaktovat rodiče SMS zprávami se žádostí o zaslání správného e-mailu a ne vždy tento opravdu obdržíme..A nás to samozřejmě stojí zbytečný čas, který bychom raději věnovali dětem. Navíc mnohdy nabízíme závody, na které by děti rády šly, ale pokud nemáme správný e-mail, Vy, jako rodiče se to ani nedozvíte.
Trenér vede evidenci dětí na jednotlivé lekce a rodiče mají právo do této evidence po předchozí domluvě nahlížet. Děti, které chodí do družiny si vyzvedáváme a odevzdáváme opět v družině.
Prostory, ve kterých probíhají přípravky, uzavírá lektor vždy po té, co se přesvědčí o tom, že v prostorách již nikdo další není.

 

 

Obecná ustanovení:

 

Do prostor školní tělocvičny je povolen vstup pouze pod vedením trenéra. Každý musí být přezutý do čisté sportovní obuvi.
Vždy máme k dispozici stanovenou uzamykatelnou šatnu, kterou odemyká i zamyká trenér, pokud si děti odloží věci jinam, neneseme za tyto žádnou zodpovědnost. Upozorňujeme, že mobily na trénink určitě nepatří. Je vhodné, aby děti nosily na trénink pití v plastové láhvi, do tělocvičny stačí běžné cvičky z tělocviku, sálovky nebo botasky, které nemají tmavou podrážku a nebarví parkety.

 

 

 Důležité:

Všichni rodiče musí vyplnit všechny pole přihlášky, jinak nemohou být děti přijaty. Vzhledem ke GDPR je nutné si stáhnout na našem webu podpisový list a tento vyplněný odevzdat do 14 dnů po nástupu do kroužku, jinak opět nemůžou být děti přijaty. ODHLÁŠENÍ: je možné v pololetí a to výhradně písemně na zadanou e-mailovou adresu. 

 

 KONTAKT: Bc. Martina Pavlištíková 739405866, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 Skupina roku 2015/16

Ukončení školního roku 2017 přineslo i vyhodnocení nejúspěšnějších mladých atletů:

IMAG0099