Slatinský kros za námi.

Po roce se vrátil Slatinský kros, coby Mistrovství JMK do Brna. Počasí nakonec přálo, slunce svítilo a z našeho klubu se zúčastnilo přes 50 dětí. Zaznamenali jsme několik výborných výsledků....Zlaté medaile si v kategorii přípravek dívek odnáší způsobem start-cíl Bára Vlková a i když víme, že Barča na to má, přeci jen jsme mile překvapeni. Stejnou medaili si na trati 1 km odnáší také vcelku suverénně běžící Adam Valíček, a to ještě na 3. místě doběhl pro nás překvapivě Šimon Bajer.  Stříbro vybojovala sprinterka Míša Juřenčáková, která na 2-km trati testovala svou vytrvalost. Výborné výkony však předvedli i další. V nejmladších dívkách přípravek si na trati 500 m dobře vedly Isabella Mollová na 4. místě a Simonka Šmerdová na 7. místě, na 10. a 11. místě byly ještě Šarlota Parčiová a Lily Stojanová. Na stejné trati hochů si dobře počínal Martin Holý na 8. místě. V mladších přípravkách dobře závodila Lucka Havlová ma 9. místě a také Nina Brandštetrová na 13. místě, když tato kategorie byla nejvíce obsazena se 40 startujícími...Ve stejné kategorii hochů nás překvapil 5. místem Samuel Vykypěl a výborně běžel na 10. místě sprinter Gabo Holeček.V přípravce dívek byla 4. Aneta Stříbrská a 6. místo vybojovala Lucka Nečasová..V kategorii hochů pak dobře běžel Radek Coufal a Petr Šebek. Překvapivě se sešlo přes 30 mladších žákyň, kde nás dobře reprezentovala zejména Eliška Strážnická na 9. místě a Kamila Grossová na místě 14. U hochů byl šestý Adam Vonka. Nicméně všichni, kteří přišli a závodili zaslouží dík za účast a snad se dětem závody líbily a potkáme se zase příště.