Krásné výkony a osobáky padaly na pondělním Morenda mítinku.

V netradičním prázdninovém termínu proběhl letos žákovský mítink na stadionu na Vojtové a našim zúčastněným dětem se dařilo...Solidní osobák na 60 m si zaběhl nový člen klubu Simon Ruiz 8,06 s  a otestoval si také 300m trať, kterou běžel poprvé v čase 42,00. Velmi se dařilo Adamu Valíčkovi, který skočil do dálky výborných 458 cm, osobáky si zaběhl i na 60 m 8,89 a 300 m 45,99 s. V dálce se dařilo i Radkovi Coufalovi - 421 cm a krásný byl jeho výkon na 300 m trati, kde běžel stylem start - cíl a poprvé prolomil hranici 50´´ časem 49,32 s.Několik osobáčků zaznamenal také Petr Šebek, když sprintoval 60 m časem 9,01, v dálce zaznamenal 411 cm a výborně zvládl také 300m trať - 50,17.  Na 800m trati bojoval Šíma Bajer a ač v cíli trošku došly síly čas je jen kousek za osobákem - 2:37,07 s. V žačkách si zaběhla hned 2 osobní rekordy Nikola Bukáčková, 60 m - 8,77 a 300 m - 45,65 s, což je zlepšení o vteřinu..V kategorii přípravek si zaběhl osobáček na 60 m Vojta Truska - 8,87, pěkný byl i skok daleký výkonem 408 cm. V dívkách si dobře vedla Terezka Žabková, která sprintovala 60 m v čase 9,37 a ve skoku dalekém zaznamenala 406 cm. třetí skončila ve vrhu koulí 677 cm. Na závěr nemůžu nevyzdvihnout krásný bojovný výkon a velký osobák na 800 m Alče Fojtíčkové, která se zlepšila o devět sekund až na čas 2: 51,67 s. Všem gratulujeme..