Běh Lužánkami je za námi.

V sobotu proběhl v parku Lužánky tradiční běh, jehož se zúčastnilo přes 50 našich dětí. V kategorii starších žáků si suverénně počínal Adam Valíček, který zvítězil na trati 1550 m časem 5:26, na 4. místě doběhl Jakub Stojan. Mladší žačky běžely trať 750 m a opět si skvěle počínala Leontýna Hladká, která přesvědčivě zvítězila před další naší závodnicí Nami Darkwah, na 8. a 10. místě ještě doběhly Anička Stojanová a Alžběta Floryánová. Ve stejné kategorii hochů běžel výborně Jan Tejkal na 4. místě, na 8. místě doběhl Tomáš Glotzmann a desátý byl Vašek Rumlena. Starší přípravky běžely 450 m a také zde se nám dařilo, když na 2. místě skončila Simča Šmerdová, 3. místo obsadila Melisa Darkwah, šestá doběhla Káťa Košická a těsně za ní Viktorka Švejdová. U hochů vybojoval stříbrnou medaili Alex Trávníček, desátý byl Tibor Červený. V mladších přípravkách zvítězil na trati 150 m David Vrzal, sedmé místo obsadil Petr Furdek, osmý byl Kája Godot.  V kategorii dívek brala bronz Nikol Veverková před Mončou Burešovou, šestá skončila Tamara Strouhalová, o 10.-12. místo se popraly Furdeková Klára, Dokoupilová Mia a Vivien Marčišák. Všem gratulujeme.