Čokoládová tretra v Brně.

Ve čtvrtek 16. dubna se za krásného slunného počasí sešlo téměř 60 našich dětí na Čokoládové tretře,
která se konala poprvé; i v Brně, přičemž celkový počet účastníků byl přes 400 dětí. V jednotlivých kategoriích si nejlépe vedli:
v kategorii hochů 6 - 7 let, obsadil Štěpán Šerý vynikající 5. místo v běhu na 60 m časem 11,06, na devátém místě skončil benjamínek Davídek Bílovský, který chybou pořadatele běžel ve starší kategorii a dosáhl krásného času 11,47s, na 22. místě skončil Honzí;k Očko 12,26s. Celkem v této kategorii závodilo 39 dětí.
Ve stejné kategorii dívek obsadila výborné 4. místo Anetka Dušková, 11. byla Barunka Pavlíčková a 13. Ella Kvapilová, celkově startovalo 27 dívek.
V kategorii hochů 8-9 let získal bronzovou medaili Štěpán Coufal časem 16,50 s na 100 m, na 8. místě skončil Jindra Žítek 16,85 s, 15. místo obsadil Filip Lipi, hned za ním se seřadili na 16. - 20. místě Jan Cabaj, Filip Schwab, Oliver Hamerský a Jonáš Ptáček. V této kategorii startovalo 55 hochů.
U stejně starých dívek obsadila 10. místo Eliška Brázdová 17,40 s, 16. Anna Emmert, 18. Barbora Kvapilová 19.m Adriana Tejralová, 21m. Gabča Strouhalová. Na výborném 7. místě skončila Andrejka Lenomarová časem 17,31 s. Běželo 40 dětí.
U kluků 10 - 11. let startoval z našich pouze Šimon Svoboda a jeho výkon na 200 m 34,85 stačil na pěkné 15 místo.
V kategorii dívek běžela výborně 200 m Jolana Švábenská - 32,45s a obsadila výborné 6. místo, 13m. obsadila Veronika Stuchlíková 15m. Hanča Kvačková, 21. m Andrea Kirchnerová;. Startovalo 37 dívek.
V nejstarší kategorii dívek 12-13 let se běželo 300 m a z našich si nejlépe vedla Natálie Hluší, která velmi pěkným časem 48,24s obsadila výborné 8. místo a je to pro nás asi největší překvapení závodu. Dobře běžela i Nela Šoukalová, která skončila 11. v osobáčku 50,04s, 15m obsadila Monča Bartošová 50,94, 19m. v prvním závodě na dráze obsadila Terka Stejskalová 52,12s. Startovalo 36 dívek. Tato kategorie nás opravdu potěšila a je vidět, že se buduje kvalitní skupinka dívek a jsou určitě předpoklady na další zlepšování.