V sobotu 19.3. jsme se v počtu 39 dětí zúčastnili Běhu kolem Myslivny.

Nejlépe se umístila Terka Obořilová, která obsadila v kategorii starších žákyň výborné 2. místo. V téže kategorii běžely dobře i Monika Bartošová na 6.místě a Natálka Hluší na 7. místě. V kategorii mladších žákyň si z našich dívek nejlépe vedla Martina Ruttkayová, která obsadila 9. místo.V přípravce starších dívek se dařilo Aleně Fojtíčkové, která doběhla na 11. místě a ve stejné kategoii kluků obsadil Jindra Žítek 7. místo.Ke startu nastoupily nejpočetnější kategorie, a to byly mladší přípravky. V dívkách doběhla nejlépe na 5. místě Andrejka Lenomarová, na 7. místě Agátka Navrátilová, 13. byla Adrianka Tejralová, 16. Barunka Hluší. Toto byla nejpočetnější kategorie, když se na startu sešlo 44 dívek. Ve stejné kategorii hochů opět dobře závodil Filip Schwab, který doběhl na 6. místě, dále na 8. místě Šimon Reichman a 9. místo obsadil Vítek Ruttkay. Celkem běželo 36 kluků. Děkujeme všem rodičům za účast, neboť bez nich by to nešlo..