Základní škola Křídlovická 

 

Atletika pracuje desátým rokem pro děti dané školy. Trénink probíhá v tělocvičnách školy, v případě dobrého počasí na školním hřišti.

Děti  mají možnost účastnit se závodů a soutěží, mohou se účastnit letního soustředění, které klub pořádá v termínu 3. - 8.7. 2023 v Čáslavi.

 

Klub pořádá dva příměstské tábory na SŠ Čichnova: 24. - 28. 7.. 2023  a  7. - 11.8. 2023.

Všechny dětí obdrží počátkem září přihlášku v družině. Atletika  je určena jen dětem, které navštěvují ZŠ Křídlovická.

V případě zájmu klub nabízí možnost dalšího tréninku v pondělí nebo středu na SŠ Čichnova v Komíně.

 

Školní rok 2023/24: Zahájení: 11.9.

 

 PONDĚLÍ:  15.10 - 16 hodin - jen pro 1.  a 2. třídu.

                                                                               

                                                          

Informace k úhradám budou všem přihlášeným zaslány na zadaný e-mail.

Členské poplatky jsou ve výši 200,- Kč a  jak již z názvu vyplývá, jsou svou povahou poplatky člena klubu, které jsou podmínkou členství, nejsou platbou za počet absolvovaných tréninků, ale jedná se o příspěvek na celoroční činnost klubu...Pokud některý člen ve spolku ukončí členství, jeho členský příspěvek ani poměrná část se mu nevrací. Každé dítě je po zaplacení a podpisu přihlášky pojištěno proti úrazu. 

 

Veškeré platební údaje jsou zasílány v příslušných termínech e-mailem na adresy zadané v příhlášce.

 

GDPR ke stažení zde: Souhlas se zpracováním osobních údajů

                               

 

Organizace atletiky:

 

Před začátkem tréninkové jednotky obdrží rodiče potřebné informace  na e-mail zadaný v přihlášce. Všechny prosíme o zadání e-mailové adresy velkými tiskacími písmeny. Každoročně řešíme nečitelnost údajů, kdy nám e-maily chodí zpět jako nedoručitelné, jsme nuceni kontaktovat rodiče SMS zprávami se žádostí o zaslání správného e-mailu a ne vždy tento opravdu obdržíme..A nás to samozřejmě stojí zbytečný čas, který bychom raději věnovali dětem. Navíc mnohdy nabízíme závody, na které by děti rády šly, ale pokud nemáme správný e-mail, Vy, jako rodiče se to ani nedozvíte.
Trenér vede evidenci dětí na jednotlivé lekce a rodiče mají právo do této evidence po předchozí domluvě nahlížet. Děti, které chodí do družiny si vyzvedáváme a odevzdáváme opět v družině.
Prostory, ve kterých probíhají přípravky, uzavírá lektor vždy po té, co se přesvědčí o tom, že v prostorách již nikdo další není.

Kroužek probíhá ve školním roce, mimo svátky, prádzniny, ředitelské volno atd. 

 

 

Obecná ustanovení:

 

Do prostor školní tělocvičny je povolen vstup pouze pod vedením trenéra. Každý musí být přezutý do čisté sportovní obuvi.
Vždy máme k dispozici stanovenou uzamykatelnou šatnu, kterou odemyká i zamyká trenér, pokud si děti odloží věci jinam, neneseme za tyto žádnou zodpovědnost. Upozorňujeme, že mobily na trénink určitě nepatří. Je vhodné, aby děti nosily na trénink pití v plastové láhvi, do tělocvičny stačí běžné cvičky z tělocviku, sálovky nebo botasky, které nemají tmavou podrážku a nebarví parkety.

 

 

 Důležité:

Všichni rodiče musí vyplnit všechny pole přihlášky, jinak nemohou být děti přijaty. Vzhledem ke GDPR je nutné si stáhnout na našem webu podpisový list a tento vyplněný odevzdat do 14 dnů po nástupu do kroužku, jinak opět nemůžou být děti přijaty. ODHLÁŠENÍ: je možné v pololetí a to výhradně písemně na zadanou e-mailovou adresu. 

 

 KONTAKT: SK SPEED Brno, spolek Bc. Martina Pavlištíková 739405866, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

 Skupina roku 2015/16

Ukončení školního roku 2017 přineslo i vyhodnocení nejúspěšnějších mladých atletů:

IMAG0099