Zahájení tréninků probíhá 1.-2. zářijový týden, končí poslední týden v červnu. U kategorií mladšího žactva a starších probíhají tréninky celoročně. 

Základní trénink přípravky, mladšího a staršího žactva, dorostu, juniorů i dospělých je v pondělí a ve středu. Děti jsou rozděleny do dvou skupin dle věku a výkonnosti.

Noví členové 1. -5. třída se mohou přihlásit i na trénink 1x týdně, a to jen a pouze úterý,  případně bude místo nabídnuto nevybraným dětem. Zájem jen o úterní trénink je nutné NAPSAT DO PŘIHLÁŠKY.

 

1. - 4. /5/ třída PONDĚlÍ + STŘEDA 17.00-18.00 hodin Čichnova Komín, stávající i noví členové / po domluvě od 5 let dítěte/

 

5. - 9. třída PONDĚLÍ + STŘEDA 18.00-19.00 hodin Čichnova Komín stávající i noví členové

 

5 - 7  let   Úterý - 17.00 - 18.00 hodin Čichnova Komín -  zřízeno nově pro velký počet zájemců, trénink probíhá pouze 1x týdně, nelze kombinovat s pondělním či středečním tréninkem, zde se mohou hlásit jen noví členové..

8  - 10 let Úterý   18.00 -19.00   hodin   ČIchnova Komín - zřízeno nově pro velký počet zájemců, trénink probíhá pouze 1x týdně, nelze kombinovat s pondělním či středečním tréninkem, zde se mohou hlásit jen noví členové.

 

 


Děti, které se chtějí věnovat atletice závodně a jsou v kategorii staršího žactva cca 14 let a více trénují vícekrát týdně, tyto tréninky probíhají na velkém hřišti na Palackého vrchu v úterý a v pátek pravidelně/ říjen-prosinec, březen a duben. Poté, v závodní sezoně jen po domluvě či individuálně.