Co musíte udělat proto, aby Vaše dítě bylo přihlášeno k náboru?

 NÁBOR 2024: 3.9. pro úterní tréninky, 4.9. pro PO + ST tréninky, sraz 17.30 před vchodem SŠ Čichnova

Je to velmi jednoduché.

 

V SEKCI PŘÍPRAVKA DĚTÍ přejděte ke kolonce - PŘIHLÁŠKA NA NÁBOR a vyplňte formulář. Ten se odešle na mou adresu.

 

S dětmi přijďte v daný den před vstup do školy SŠ Čichnova v 17 hodin. Tam na Vás budou čekat trenéři a Ti si Vaši účast potvrdí. Při příznivém počasí půjdeme na školní hřiště, kde si děti vyzkouší běh na 50 m a skok do dálky z místa.  Všechny děti budou pro nábor převlečeny do sportovního.... Nejpozději druhý den obdrží rodiče informaci o přijetí či nepřijetí na e-maily. Pokud někdo informaci neobdrží, kontaktuje nás...V případě, že bude na nábor přihlášeno právě tolik dětí, kolik máme volných míst, děti budou rozděleny do skupin a proběhne výuková ukázková hodina....

Na nábor se mohou přihlásit děti ve věku 5 - 15 let...Starší po dohodě. 

 

 POKUD JSTE PŘIJATI:

 

V kolonce KE STAŽENÍ si stáhnete Přihlášku do klubu, Podpisový list GDPR a Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti.

Přihlášku a podpisový list GDPR donesete na první trénink nebo naskenujete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. .

Povinností každého aktivního (tj. trénujícího a závodícího) člena oddílu je mít platné lékařské potvrzení o způsobilosti závodně provozovat atletiku. Toto potvrzení platí 12 měsíců a vydává jej obvodní lékař (součástí vyšetření je i změření klidového EKG), je povinností rodičů toto potvrzení dodat každý rok.  U dětí starších 15 let, které provozují závodní atletiku je nutná prohlídka u sportovního lékaře. Noví členové musí dodat prohlídku do konce září daného roku. 

 

Dále je nutné uhradit členské příspěvky, a to do konce srpna /stávající členové/ a do jednoho týdne od náboru nově přijatí členové. Přihláška či přijetí je platné po úhradě členských příspěvků. Jejich výši najdete v kolonce přípravka dětí, příspěvky, cena.

 

Platba členského poplatku musí obsahovat tyto údaje:

- číslo účtu:260 173 2660/2010
- variabilní symbol: rodné číslo dítěte (stačí prvních 6 čísel)
- zpráva pro příjemce: jméno a příjmení dítěte, členský poplatek

 

Věnujte prosím pozornost správnému zadání platebního příkazu! Platbu s neúplnými údaji nejsme schopni přiřadit ke konkrétnímu dítěti a toto dítě tak u nás v evidenci nemá příspěvky uhrazeny. Děti s neuhrazenými příspěvky nebudou vpuštěny na trénink.

Podmínkou platnosti Vaší přihlášky, je uhrazení členských příspěvků připsáním na účet SK Speed Brno, do stanoveného data. Všem přihláškám, které nebudou do tohoto data uhrazeny, hrozí jejich storno a uvolnění míst ve skupinách dalším zájemcům.