Základní škola Mutěnická

Atletika na této škole zahajuje svou činnost. Trénink probíhá v tělocvičnách školy, v případě dobrého počasí na školním hřišti.
Děti mají možnost účastnit se závodů a soutěží, mohou se účastnit letního soustředění, které klub pořádá v termínu 3. - 8.7. 2023 v Čáslavi.

Klub pořádá dva příměstské tábory na SŠ Čichnova: 24. - 28. 7.. 2023 a 7. - 11.8. 2023.
Všechny dětí obdrží počátkem září přihlášku od třídního učitele.. Atletika je určena jen dětem, které navštěvují ZŠ Mutěnická.
V případě zájmu klub nabízí možnost dalšího tréninku v pondělí nebo středu na SŠ Čichnova v Komíně.

Školní rok 2023/24: Zahájení: 12.9

KDY budeme sportovat? ÚTERÝ: 14.00 – 15.00 – 1.+2.+3. třída + přípravnáInformace k úhradám budou všem přihlášeným zaslány na zadaný e-mail.


Členské poplatky jsou ve výši 200 Kč a  jak již z názvu vyplývá, jsou svou povahou poplatky člena klubu, které jsou podmínkou členství, nejsou platbou za počet absolvovaných tréninků, ale jedná se o příspěvek na celoroční činnost klubu...Pokud některý člen ve spolku ukončí členství, jeho členský příspěvek ani poměrná část se mu nevrací. Každé dítě je po zaplacení a podpisu přihlášky pojištěno proti úrazu.

Veškeré platební údaje jsou zasílány v příslušných termínech e-mailem na adresy zadané v příhlášce.

GDPR ke stažení zde: Souhlas se zpracováním osobních údajů


Organizace atletiky:

Před začátkem tréninkové jednotky obdrží rodiče potřebné informace na e-mail zadaný v přihlášce. Všechny prosíme o zadání e-mailové adresy velkými tiskacími písmeny. Každoročně řešíme nečitelnost údajů, kdy nám e-maily chodí zpět jako nedoručitelné, jsme nuceni kontaktovat rodiče SMS zprávami se žádostí o zaslání správného e-mailu a ne vždy tento opravdu obdržíme..A nás to samozřejmě stojí zbytečný čas, který bychom raději věnovali dětem. Navíc mnohdy nabízíme závody, na které by děti rády šly, ale pokud nemáme správný e-mail, Vy, jako rodiče se to ani nedozvíte.
Trenér vede evidenci dětí na jednotlivé ltréninky a rodiče mají právo do této evidence po předchozí domluvě nahlížet. Děti, které chodí do družiny si vyzvedáváme a odevzdáváme opět v družině.
Prostory, ve kterých probíhají tréninky, uzavírá trenér vždy po té, co se přesvědčí o tom, že v prostorách již nikdo další není.


Obecná ustanovení:

Do prostor školní tělocvičny je povolen vstup pouze pod vedením trenéra. Každý musí být přezutý do čisté sportovní obuvi.
Vždy máme k dispozici stanovenou uzamykatelnou šatnu, kterou odemyká i zamyká trenér, pokud si děti odloží věci jinam, neneseme za tyto žádnou zodpovědnost. Upozorňujeme, že mobily na trénink určitě nepatří. Je vhodné, aby děti nosily na trénink pití v plastové láhvi, do tělocvičny stačí běžné cvičky z tělocviku, sálovky nebo botasky, které nemají tmavou podrážku a nebarví parkety.


Důležité:
Všichni rodiče musí vyplnit všechny pole přihlášky, jinak nemohou být děti přijaty. Vzhledem ke GDPR je nutné  tento  odevzdat do 14 dnů po nástupu do atletiky, jinak opět nemůžou být děti přijaty. ODHLÁŠENÍ: je možné v pololetí a to výhradně písemně na zadanou e-mailovou adresu.

 

KONTAKT: SK SPEED Brno, spolek Bc. Martina Pavlištíková 739405866, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.