I dnešního Běhu kolem Myslivny se zúčastnilo přes 30 dětí našeho klubu. Do kategorie starších žákyň nastoupila Lea Hladká a doběhla na trati 1500 m na 3. místě. V mladších žákyních se na trati 1 km nejvíce dařilo Nami Darkwah na 7. místě a Magda Havránkové na 10. místě, u hochů stejné kategorie doběhl sedmý Tomáš Glotznann. Tradičně se dařilo kategorii dívek starších přípravek, kde doběhla na stříbrné pozici Meliska Darkwah před Saminkou Adedokun, která brala bronz, u hochů byl z našich nejlepší Kryštof Klepárník na 7. místě. V kategorii mladší přípravek si na trati 400 m doběhla pro 3. místo Monča Burešová, těsně za ní, na 5. místě byla Estelka Šárfy, u hochů byl pak čtvrtý Kuba Hertl.  U nejmladších dívek zvítězila Rozárie Horecká, pátá finišovala Barunka Meitnerová, sedmá Ada Sehnalová, u hochů byly první čtyři místa v našem podání, když první čtyři kluci byli z našeho klubu, a to v pořadí: Martinek Škadra, Adam Sachs, Adam Hampel, Mikuláš Zmrzlý...Všem gratulujeme a těšíme se na další setkání na závodech.