Za účasti téměř 40 dětí z našeho klubu proběhl v chladném a deštivém počasí letošní Slatinský kros...I letos si naši závodníci odváží několik medailí a krásných umístění..K nejlepším patřili zejména: dívky ročníků 2018, a to vítězka kategorie Anastázie Horecká a druhá v cíli Nina Nováková, desátá doběhla Anička Herzánová. Ve stejné kategorii hochů bral stříbro Jáchym Růžička. V kategorii ročníků 2016-17 doběhla na krásném třetím místě Rozárie Horecká, ve stejné kategori hochů nás překvapil 2. místem Patrik Pfeifer. Ročníky 2014-15 za náš klub nejlépe reprezentovaly na 7.-8. místě  Burešová Monča a Gabča Chauveauna 20. místě doběhla Eselka Šárfy, přičemž se jednalo o nejpočetnější kategorii, když na start nastoupilo 54 dívek. Ve stejné kategorii hochů chválíme Šimona Janíčka za 11. místo. V kategorii 2012-13 předvedla na kilometrové trati krásný běh Melisa Darkwah na 4. místě, sedmá doběhla Samantha Adedokun. V mladších žákyních nám bohužel ze zdravotních důvodů chyběly naše nejlepší dívky, nicméně i tak doběhla na 5. místě Eliška Tomíčková a 7. místo obsadila Nami Darkwah, v mladších žácích doběhl šestý Přemek Pelikán. Ve starších žácích na 2-km trati doběhl na 2. místě Adam Valíček kvalitním časem 7:23 s. Na závěr se představily naše dívky z přípravky ve složení Adedokun, Švábenská, Šmerdová ve štafetě 3x300 m. Všem děkujeme za účast.