Za poměrně teplého počasí proběhl Běh kolem Myslivny, když se závodu zúčastnilo přes 35 dětí z našeho klubu. V jednotlivých kategoriích byli nejlepší:V kategorii dorostu zvítězil půlkař Adam Valíček na 5 km časem 19:39, závodu se překvapivě zúčastnili i bývalí naši závodníci, kteří již neprovozují atletiku závodně, a to Ondra Klusáček a Martin Kocourek, což nás potěšilo.V kategorii starších žákyň si doběhla pro bronz Alžběta Munzarová, ve stejné kategorii hochů byl na 5. místě Kuba Stojan. V mladších žákyních doběhla na 5. místě Saminka Adedokun, překvapila nás na 9. místě Eliška Dvořáková, na svých prvních závodech byla čtvrnáctá Anička Veškrnová. Ve starších přípravkách se nejlépe popasovala s kopcovitou tratí Meliska Darkwah, když doběhla na 1. místě, výborná byla taky na 7. místě Monča Burešová. U stejné kategorie hochů nás překvapil krásným 4. místem Samuel Kotrs a taky účast kluků - Klúčovský, Vrzal, Maňásek, Hošek, Juřenčák - snad se tvoří dobrá parta. V mladších přípravkách běžely výborně stříbrná Nela Španková, čtvrtá Johana Kubešová, sedmá Stela Švecová. Medaile jsme brali i v nejmladších dívkách zásluhou nováčka, stříbrné Žofinky Kacafírkové, bronzové Ady Sehnalové, čtvrtá byla Anasázie Horecká, pátá Nina Nováková. U hochů bral stříbro Tomáš Vrzal, čtvrtý doběh Jáchym Růžička...Tak si myslím, že to pro náš klub byly poměrně vydařené závody, věřím, že i dětem se líbily a přijdou i s rodiči na další soutěže. Gratulujeme všem a děkujeme i rodičům za účast.